Pagrindinis puslapis

uzuolaidos Užuolaidos. Savo pirkėjams siūlome daugiau nei tūkstantį dieninių ir naktinių užuolaidinių audinių. Periodiškai pildome turimų užuolaidų atsargas tuo pačiu atnaujindami asortimentą. Mūsų parduotuvėje rasite dieninių, naktinių, blackout užuolaidinių audinių iš Belgijos, Anglijos, Lenkijos.

Daugiau >>

siuvimo paslaugos Užuolaidų siuvimas. Parduotuvėje dirba nuolatos padėti pasiruošusios siuvėjos ir konsultantės. Siūlome ne tik išsirinkti užuolaidinį audinį, bet ir siuvimo paslaugas.

Daugiau >>

furnitura Furnitūra. Mūsų parduotuvėje rasite didelį pasirinkimą sagų, siuvinėjimo siūlų, įvairaus ilgio bei matuojamų užtrauktukų, taip pat priedų užuolaidų siuvimui. Virbalų, vąšelių, vėlimo adatų, dekoratyvinių juostelių.

Daugiau >>

pamusalaiPamušalai. Pardavinėjame natūralius, sintetinius bei mišrios sudėties pamušalus. Galime pasiūlyti gausų spalvų ir raštų pasirinkimą. Turime storų viskozinių pamušalų paltams, plonesnių švarkams ir sijonams, suknelėms, taip pat plačią gamą trikotažinių, poliesterinių, acetatinių, viskozinių su elastanu, viskozinių/ acetatinių pamušalų.

Daugiau >>

drobe Medvilniniai audiniai namų tekstilei. Siūlome kokybiškos medvilninius audinius patalynės siuvimui. Taip pat ypatingai malonūs satininiai (100% medvilnė) audiniai. Čia rasite ir didelį pasirinkimą matuojamų “Alytaus drobės” audinių.

Daugiau >>

linas Linas. Didelis reto ir tankaus lino pasirinkimas. Taip pat jums siūlome reto ir tankaus lino atraižas ypatingai mažomis kainomis. Turime natūralaus lino, itin minkšo, lino su viskoze, dvipusio žakardinio lino tinkamo staltiesėms, marginto tradiciniais bei moderniais raštais.

Daugiau >>

audiniu pirkimas Superkame audinius. Palankiomis sąlygomis siūlome bendradarbiauti superkant audinius iš bankrutuojančių įmonių ir siuvyklų. Susidomėjus kreiptis elektroniniu paštu ar telefonu.
audiniai drabuziams Audiniai drabužiams. Natūralūs ir sintetiniai audiniai drabužių siuvimui: kostiuminiai audiniai iš vilnos, pusvilnės, sukneliniai audiniai iš medvilnės, viskozės, natūralaus šilko, poliesterio. Taip pat gausu viskozinių, akrilaninių, vilnonių trikotažų, raštuotų bei vienspalvių marškininių audinių. Didelis pasirinkimas patvarių sintetinių audinių – krepsatino, gabardino, atlaso, taftos.

Daugiau >>

isparduotuve Išparduotuvė. Naujame mūsų skyriuje, Herkus Manto g. 6 rasite kokybiškus audinius už priimtiniausią kainą. Čia taip pat prekiaujame gobelenais, neaustinėmis medžiagomis, paralonu bei siūlome neseniai pasirodžiusią naujieną – silikonines granules, kurios puikiai tinka pagalvių, žaislų užpildui. Prekiaujame baldiniu bei drabužiams šiltinti skirtu vatalinu.

Daugiau >>

kitos prekesSandėlis. Panerių g. įsikūręs įmonės sandėlis užsiimi didmenine audinių prekyba. Čia didmeninėmis kainomis galite įsigyti drabužinių audinių.

Daugiau >>

kitos prekes Kitos prekės. Mūsų parduotuvėje taip pat rasite gausų pasirinkimą rečiau naudojamų audinių, ar neaustinių medžiagų. Siūlome jums kokybiškus impilinius audinius, medvilninius žaliavinius audinius, randarbiams skirtą filcą, silikonines granules, pašiltintus pamušalus paltams, bei natūralius pašiltinimus.